ПОВОДОМ ПРОСЛАВЕ ДАНА СВЕТОГ САВЕ

02.02.2022.

Поводом прославе Дана Светог Саве, наша ученица петог разреда Аника Марјановић је 27. јануара 2022. године учествовала на Светосавској академији „Благо Светог Саве“ у Комбанк дворани. Свечаност је организована на највишем државном нивоу, под покровитељством Министарства просвете, науке и технолошког развоја. Част нам је и задовољство да је наша ученица Аника заједно са хором РТС-а дала допринос овом важном догађају изводећи химну Србије као и химну Светог Саве.

Аника Марјановић је талентована девојчица која упоредо похађа основну школу и балетску школу, тренира одбојку, пева у хору РТС-а, воли сликарство и глуму...Ивана Држаић, Аникин одељењски старешина и професорка енглеског језика истиче „...она је мала, жеље велике, а путеви широки...желимо јој пуно успеха на било ком путу којим она крене“.

Аника Марјановић, ученица ОШ „Веселин Маслеша“

СВЕ НОВОСТИ