11.02.2014.

МАРИХУАНА ЈЕ ДРОГА

У организацији ГО Вождовац, поводом Светског дана деце, одржаће се родитељски састанак за родитење и ученике 5-их и 6-их разреда основних школа.

20.11.2013. године у 19,00 часова у просторијама општине Вождовац, на тему „МАРИХУАНА ЈЕ ДРОГА“.

Позивамо заинтересоване родитење и ученике да дођу на едукативно предавање у чијој организацији учествује и Руска клиника за лечење болести зависности.

Предавање је саставни део пројекта "Здраво детињство", а у школи су педагог и психолог ученицима седмог разреда одржали радионицу "Превенција болести зависности" - пушење и алкохолизам.

Предавачи из МУП-а Србије су ученицима седмих и шестих разреда одржали предавање на тему "Наркоманија".