11.02.2014.

ИНТЕРНАЦИОНАЛНИ ПРЕДУЗЕТНИЧКИ САЈАМ - БИЗНИС БАЗА

27.11. 2013. године је отворен Интернационални предузетнички сајам - Бизнис база, од стране Министра регионалног развоја и локалне самоуправе, гдина Игора Марића.

Том приликом предузетнички ученички тим наше школе је присуствовао овој манифестацији и разговарао са министром о будућим предузетчким плановима и идејама.

Као позив на сарадњу ученици школе су министру Марићу уручили промотивни флајер школе.

Посету овој манифестацији организовали су наставници, из предузетничког тима школе: Слађана Живковић професор енглеског језика, Весна Шормаз Јовановић професор историје и Мирјана Јакшић професор географије.

На официјалном сајту Министарства регионалног развоја и локалне самоуправе објављена је фотографија наших ученика и министра.