04.04.2014.

ТАКМИЧЕЊЕ *ЧИТАЛАЧКА ЗНАЧКА*

У нашој школи је одржано општинско такмичење „ Читалачка значка“, на коме су учествовала 44 ученика, од 1. до 8. разреда.

2. април је уједно и Светски дан дечје књиге па нам је драго да су наши ученици баш на овај дан презентовали читалачке дневнике и износили своје мишљење у вези са прочитаним делима.

Сви ученици су добили значке са ликом једног од писаца који им је био предвиђен програмом, а дипломе ПОШТОВАНИ ПИСАР и ПОШТОВАНИ ГОВОРНИК биће накнадно додељене.

Слике погледајте овде