27.06.2014.

УСКРШЊИ ВАШАР

Ускршњи вашар одржан 13.4.2014. у СЦ "Шумицe" и 14.4.2014. у холу школе.

На позив организатора, професора разредне наставе Дијане Степановић (испред Дечијег савеза), одлучили смо да узмемо учешће на Ускршњем вашару који се традиционално одржава сваке године. Учествовали су ученици I-1,I-2, I-3, I-4, II-1,II-2, II-3 и IV-1.

Прионули смо на рад и током пет недеља направили ускршње зеке, пилиће, коке, ускршња јаја, држаче за јаја, украсне магнете... Од материјала смо користили: картонске тањириће, хлизне, креп папир, папир у боји, хамер, темпере, фломастере, глину и глинамол, магнете...

Одзив родитеља је био велики, продали смо скоро све што смо направили, а ученици су се одлично снашли у улози трговаца.

Продајна изложба је трајала два дана, у СЦ ,,Шумице” и у холу школе. Овако је било: