31.03.2016.

УОЧИ ВАСКРСА, А НЕКОЛИКО МЕСЕЦИ ПРЕ......

БИБЛИЈСКИ ДОГАЂАЈИ ОД ВАСКРСА ДО СВЕТЕ ТРОЈИЦЕ

НАЂА, НИКОЛИНА,ЂОРЂЕ,ВАЊА, ЕМИЛИЈА, ЛАРА, ФИЛИП, САРА, МИЛИЦА,ИВАНА И НАТАЛИЈА( УЧЕНИЦИ ЧЕТВРТОГ И ПЕТОГ РАЗРЕДА ОШ“ВЕСЕЛИН МАСЛЕША“) СУ РЕАЛИЗОВАЛИ ОВАЈ ДИВНИ ПРОЈЕКАТ ЗАЈЕДНО И УЗ ПОДРШКУ ВЕРОУЧИТЕЉИЦЕ ГОРДАНЕ АТАНАСКОВИЋ И ПРОФЕСОРИЦЕ ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА СЛАЂАНЕ ЖИВКОВИЋ.

ВЕЛИКО ХВАЛА НА САРДЊИ ПРОФЕСОРИЦАМА НЕМАЧКОГ ЈЕЗИКА, ДАНИЦИ МАКСИМОВИЋ И СНЕЖАНИ ДАУНЕР.

ОВАЈ ИНТЕГРАТИВНИ ЧАС ВЕЋА СТРАНИХ ЈЕЗИКА И ВЕРОУЧИТЕЉИЦЕ РЕАЛИЗОВАН ЈЕ У ВИДУ ПРОЈЕКТА, А КАО ЈЕДАН ОД ОГЛЕДНИХ ЧАСОВА У ОКВИРУ ПРОЈЕКТА"ЂАЧКО ПРЕДУЗЕТНИЧКО УЧЕЊЕ".

ПРОЦЕС УЧЕЊА, ИСТРАЖИВАЊА И ИНОВАЦИЈА ДЕШАВАО СЕ УНУТАР ШКОЛЕ И ВАН ЊЕ.

КАО ШТО САМ НАСЛОВ КАЖЕ АУТОРКА СЦЕНАРИЈА, ВЕРОУЧИТЕЉИЦА ГОРДАНА АТАНАСКОВИЋ, ЈЕ ЂАЦИМА НА ВЕОМА ЗАНИМЉИВ НАЧИН ПРИБЛИЖИЛА НИЗ БИБЛИЈСКИХ ДОГАЂАЈА ОД ВАСКРСА ДО СВЕТЕ ТРОЈИЦЕ.

ДОК ЈЕ НАСТАВНИЦА ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА РАДИЛА НА ПРИБЛИЖАВАЊУ БИБЛИЈСКИХ ДОГАЂАЈА ДЕЦИ НА ЕНГЛЕСКОМ ЈЕЗИКУ.

НАСТАВНИЦЕ НЕМАЧКОГ ЈЕЗИКА СУ ЂАЦИМА ПОМОГЛЕ ДА НАУЧЕ МОЛИТВУ "ОЧЕ НАШ" НА НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ.

ПУНО ПУТА СМО ЗАЈЕДНО УЧИЛИ, ДУХОВНО САЗРЕВАЛИ И УЧИЛИ СЕ РАЗУМЕВАЊУ, САРАДЊИ, ТОЛЕРАНЦИЈИ И ПРЕДУЗИМЉИВОСТИ.

УЧЕШЋЕ У ЛИТИЈИ ЈЕ БИО ВЕЛИЧАНСТВЕН ДОГАЂАЈ СВИМА НАМА. ОСЕЋАЈ ЗАЈЕДНИШТВА КОЈИ СМО ПОНЕЛИ СА СОБОМ, ПРЕНЕЛИ СМО СУТРАДАН, НА САМ ДАН РЕАЛИЗАЦИЈЕ ЧАСА, УЧЕНИЦИМА ПРВОГ И ДРУГОГ РАЗРЕДА.

Презентацију можете погледати овде

Видео можете погледати овде