18.05.2016.

НЕШТО ПАМЕТНО

Многи су прошли не обративши пажњу на билборд, а неки су се и запитали на шта се те мисли односе.

Тим за маркетинг наше школе, желео је да направи нешто креативнo и другачије тј. нешто паметно што би се разликовало од других.Тако је настало „нешто паметно“, билборд направљен од рециклажног материјала који су урадили ученици осмог разреда.

Неки су помислили да је то школа као институција , други су мислили да су то ученици и њихови наставници , неки да су то сви они који улазе у школу и тако редом ,а један ученик петог разреда пролазећи поред билборда уз смешак,показивао је палчевима на себе.

Мишљења су различита и индивидуална , а шта је то нешто паметно у нашој школи, размислите, рећи ће вам се само.