25.12.2016.

МЛАДИ ИСТРАЖИВАЧИ СРБИЈЕ

2016. година је проглашена као година Предузетништва, па је у оквиру тога одржана манифестација „Млади истраживачи Србије”. Тако је наша школа учествовала 22.12.2016. год. у такмичењу израде Бизнис плана. Такмичење је одржано у просторијама општине Врачар. Учествовало је 11 школа, а наша школа је имала две екипе, ученике 7 и 8 разреда. Ученици су направили презентације о планирању малог бизниса у оквиру предузетне школе и тако се пласирале на градско такмичење освојивши 3 место. Ученике је пратила наставница Љубица Вучић.