16.03.2017.

ПРИРЕДБА „ШКОЛА МАШТЕ“

Поштовани родитељи и ученици,

Позивамо вас да присуствујете завршној приредби „Школе маште“ која ће се одржати у ОШ „Веселин Маслеша“ у четвртак, 16. марта 2017. године – 17.30 часова.

Школа маште је један од едукативних програма Цепорине школе животних вештина коју организује Центар за позитиван развој деце и омладине.

У школској 2016/17. години у ОШ „Веселин Маслеша“ спровели смо 17 радионица Школа маште у којима је учествовало 18 ученика четвртог разреда. Заједно смо се упознавали, развијали пажњу, концентрацију, фину моторику, подстицали међусобну сарадњу, унапређивали креативно изражавање, имагинацију и импровизацију.

Стечено знање и вештине ученици желе да прикажу на завршној приредби.

Центар за позитиван развој деце и омладине и ученици четвртог разреда ОШ „Веселин Маслеша“.

Марија Нешић, програмски координатор