16.03.2017.

ЗАВРШНА ПРИРЕДБА „ШКОЛЕ МАШТЕ”

У четвртак, 16. марта 2017. године, у просторијама ОШ „Веселин Маслеша“, одржана је завршна приредба едукативног програма „Школа маште“ који спроводи Центар за позитиван развој деце и омладине – ЦЕПОРА. Резултате свог рада представило је 18 ученика четвртог разреда који су, током 17 креативних, развојних и драмских радионица, имали прилику да искажу своју креативност, маштовитост и спонтаност, негују критичко мишљење, размењују идеје, унапређују вршњачке односе и развијају обрасце успешне комуникације. На завршној приредби публика је уживала у извођењу луткарског перформанса, драмским импровизацијама и стоп-анимацијама, а ученицима су додељене дипломе за посвећеност и ангажовање на радионицама.

У току су пријаве за други циклус „Школе маште“. Четвртаци, придружите нам се да се заједно играмо, дружимо и маштамо. Ускоро почињемо.

Центар за позитиван развој деце и омладине