23.03.2017.

ПРИМЕР ДОБРОГ ДРУГАРСТВА И ДОБРЕ ОДЕЉЕЊСКЕ ЗАЈЕДНИЦЕ

У Београду на Коларчевом Народном универзитету од 21 - 30. марта 2017. године , одржава се 47. Међународно такмичење музичке омладине.

Ученица и другарица одељења V2 Софија Миленковић, као млади таленат музичке школе ''Петар Коњовић'', имала је ту част да отвори ово значајно такмичење. Свирајући на флаути, одушевила је све присутне слушаоце и извођаче. Из првих редова дворане њени другари одељењске заједнице V2,заједно са разредним старешином Љ.Вучић, наставницом музичке културе А. Лојаницом и учитељицом Б. Марковић су је пратили и бодрили.