27.1.2019.

ПРОСЛАВА СВЕТОГ САВЕ

Школска слава је обележена у духу љубави и праштања. Централна свечаност почела је резањем славског колача и обредом у коме су заједно са вероучитељицом Горданом Атанасковић учествовали и ученици. Програм приредбе садржао је драмско- рецитаторски и музички део који су извели ученици од првог до осмог разреда. Одабрани текстови су нас још једном подсетили на све вредности којима нас је учио Свети Сава- да никада не заборавимо ко смо и одакле долазимо, да чувамо језик, традицију и веру своју.

На крају приредбе све присутне- госте, ученике, родитеље и запослене, поздравила је директорка школе Наталија Матић.

Испред Градске општине Вождовац присуствовали су Милан Мартиновић и Бојан Младеновић који се обратио присутнима.