10.5.2019.

МАЈСКА ПЕСНИЧКА СУСРЕТАЊА

На школском такмичењу најбољих ђака-песника учествовало је дванаест ученика млађих разреда. Додељена је једна прва награда, две друге и три треће:

1. Петар Новичић ( I-4), прва награда (представљаће школу на општинском такмичењу)

2. Андреј Бојанић (I-4), друга награда

3. Софија Алексић (II-3), друга награда

4. Луна Мартиновић (I-4), трећа награда

5. Катарина Латиновић (II-3), трећа награда

6. Јанко Туцовић (II-3), трећа награда

Завршна свечаност доделе признања најбољим ђацима-песницима одржаће се 29. маја, у 11.00 часова, у Центру за културу и спорт „Шумице“. Овогодишњи водитељ „Мајских песничких сусретања“ је млада песникиња Слађана Бушић, новинар у дечјем програму Радио Београда.