20.1.2020.

ЕДУКАТИВНА РАДИОНИЦА- ВРШЊАЧКО НАСИЉЕ КРОЗ ОБРАДУ ЛЕКТИРЕ „ДЕЧАЦИ ПАВЛОВЕ УЛИЦЕ“

У оквиру Тима за заштиту ученика од насиља, као превентивну активност, психолог и библиотекар су одржале две едукативне радионице за ученике VI-1 одељења.Седмаци су се одлично снашли у улози наставника, а шестаци су активно учествовали и показали да су се озбиљно припремали за разговор о роману.

Циљ радионице је да се ученици упознају са различитим врстама и облицима насиља, њиховим последицама. Ученици се оснажују да препознају и пријаве насиље ради стварања сигурног и безбедног окружења.