30.3.2020.

УПИС У ПРВИ РАЗРЕД - ОБАВЕШТЕЊЕ

Родитељу/другом законском заступнику деце која су стасала за упис у први разред основне школе за школску 2020/2021. годину, од 1.04.2020.године биће омогућено да електронским путем искажу интересовање за упис детета преко Портала еУправа. Након дефинисања уписа од стране Министарства просвете, науке и технолошког развоја, родитељима који су преко ове услуге исказали интересовање, електронском поштом биће послата нотификација о датуму уписа у основну школу. На порталу еУправа, по дефинисању датума уписа у основну школу, биће доступна услуга еЗаказивање термина за упис и тестирање.

Директор школе

Наталија Матић