15.10.2020.

УЧЕНИЦЕ НАШЕ ШКОЛЕ НА ЗАВРШНОЈ СВЕЧАНОСТИ ДЕЧИЈЕ НЕДЕЉЕ ИСПРЕД ОПШТИНЕ ВОЖДОВАЦ

11. октобар 2020.

Дечија недеља „Подељена срећа, два пута је већа“, која је трајала од 5. до 11. октобра, културним програмом свечано је завршена испред ГО Вождовац.

Функционери и чланови Већа ГО Вождовац поздравили су све малишане и учеснике програма, пожелели им срећно детињство, пуно игре и маште.

Поред културно-уметничких друштава у програму су учествовале ученице наше школе Магдалена Радовић, IV3 и Уна Дедић, IV5. Као и много пута до сада биле су сјајне у рецитовању песама. У складу са темом Дечије недеље представиле су две песме Недељка Попадића „Шта је осмех“ и „Чему служи срце“.

На крају манифестације, на платоу испред зграде Општине, деца су пустила хелијумске балоне и замислили жеље, показујући значај заједништва, пријатељства и слободе.