У празничној атмосфери и уз много осмеха у холу наше школе одржана је новогодишња приредба ученика I-4 коју су организовале уцитељице Марија Живић Петровић И Биљана Марковић.
Ученици су, уз подршку својих учитеља, припремили разноврстан програм испуњен новогодишњим и божићним мотивима. Приредба је протекла у духу заједништва, топлине и празничне чаролије, оставивши снажан утисак на родитеље, наставнике и све госте. Овај догађај још једном је показао колико су радост стварања и дечја искреност најлепши начин да се дочека Нова година.
Захваљујемо се ученицима, учитељима и родитељима који су својим трудом и подршком допринели реализацији ове лепе приредбе.

