Посета Другој економској школи

j

June 1, 2026

  У понедељак, 25. маја, ученици наше школе посетили су „Отворена врата” Друге економске школе и Сајам виртуелних предузећа. Посети су присуствовали директор школе Милан Стошић, психолог Марија Вучковић, секретар Немања Ракић и руководилац Тима за професионалну оријентацију Соња Златковић Пузић.

   Ученици су имали прилику да се упознају са радом виртуелних предузећа, образовним профилима и активностима школе, као и да добију корисне информације значајне за професионалну оријентацију и будући избор занимања.

   Захваљујемо се Другој економској школи на гостопримству и лепо организованом догађају, као и нашим ученицима на одзиву и показаном интересовању.

Повезан садржај