Ученици наше школе вицешампиони града у атлетици

j

May 14, 2026

Ученици 7. и 8. разреда наше школе освојили су прво место у атлетици на општинском такмичењу. Пласирали су се на градско такмичење и освојили друго место и стекли право учешћа на међуокружном такмичењу .

Честитамо нашим ученицима и њиховом наставнику Аксентију Митровићу. Желимо им срећу и успех у даљем такмичењу!

Повезан садржај